MD interier project s.r.o. - koupelnové studio

MD interier project na Facebooku


Aktuálně

 

Speciální nabídka na rekonstrukci bytového jádra z

Vážení zákazníci,

vzhledem k neustále se zvyšujícím cenám prakticky veškerého zboží na našem trhu, se naše firma rozhodla jít opačným směrem a zlevňujeme!!! Připravili jsme pro Vás velmi zajímavou nabídku na rekonstrukci bytového jádra. Snížili jsme cenu na 98.200,- Kč vč. DPH 15%ˇa ještě Vám ZDARMA přidáme ke každé objednané zakázce umyvadlovou a vanovou (popř. sprchovou) vodovodní baterii od českého výrobce JIKA. K bateriím výrobce dává 5-ti letou záruku.

Jistě si říkáte, co za 98.200,- Kč získáte? Jestli v tom není nějaký háček?

NENÍ !!! Prostě jsme se rozhodli přiblížit možnost pořídit si novou koupelnu širokému spektru lidí. Bojujeme tak proti zastaralým, nevyhovujícím a hygienicky závadným umakartovým batovým jádrům. Dáváme tak možnost lidem začít a ukončit den v hezkém, příjemném a hygienicky čiském prostředí nové koupelny.

A co tedy výše uvedená cena obsahuje?

 • odborné poradenství při výběru koupelnového vybavení
 • zpracování grafického návrhu koupelny
 • vybourání starého bytového jádra
 • odvoz suti na skládku
 • vyzdění nového bytového jádra při zachování rozměrů původního byt. jádra
 • veškerý potřebný stavební materiál
 • nové elektroinstalace uvnitř bytového jádra, nová skříňka pro jističe vč. nových jističů
 • základní elektroinstalace pro kuchyň a chodbu vč. zásuvek a vypínačů
 • zhotovení elektroinstalace dle platných ČSN norem
 • revizní zprávu elektro
 • nové rozvody vody a odpadů v bytovém jádře
 • základní rozvod vody a odpadů pro kuchyň
 • kovové zárubně
 • úpravu vnějších stěn bytového jádra - štuková omítka
 • sádrokartonový podhled v koupelně vč. bodového osvětlení
 • ventilátor pro WC
 • montáž obkladů a dlažbyv koupelně
 • obklady a dlažba do cenové hladiny 250,- Kč/m2
 • vana nebo sprchový kout s plastovou vaničkou
 • umyvadlo
 • WC klozet kombinovaný
 • vodovodní baterie pro koupelnu
 • dvířka do vodoinstalační šachty
 • v rámci okresu Ústí nad Labem - dopravu

Je také možné vybrat i jiné dražší obklady a dlažby nebo koupelnové vybavení, k ceně rekonstrukce za akční cenu se pa připočte pouze rozdí cen jednotlivých položek. To znamená například pokud si zákazník vybere dražší obklady v cenové hladině 350,- Kč/m2, přiúčtujeme k ceně pouze rozdíl tj. 100,- Kč/m2, což v praxi znamená příplatek cca 2.500,- Kč (vycházíme ze skutečnosti, že je v koupelně, která rozměrově vychází z původního bytového jádra, cca 25 m2 obkladů a dlažeb). U ostatních výrobků je to stejné.

Pokud bude mít zákazník zájem, zajišťujeme také výrobu kuchyňských linek na míru včetně grafického návrhu nebo nabízíme velký výběr ze sektorových kuchní. A v neposlední řadě můžeme nabídnout i rekonstrukci podlah (PVC, linoleum, vinil, dřevěné podlahy, laminátové podlahy, dlažby, koberce), a nejrůznější stavební práce. Vše je na domluvě se zákazníkem

Pokud Vás naše nabídka zaujme, neváhejte nás kontaktovat na telefonních číslech nebo mailové adrese uvedené na našem webu v sekci "kontakty" a domluvte si schůzku s naším odborníkem, který se Vám bude plně věnovat a podá Vám kompletní informace v našem interiérovém studiu.

Rádi Vás u nás přivítáme

                                                                                                            Váš tým MD interier project s.r.o.

SLEVA -25% na celý sortiment PARADYZ Ceramika a M

Vážení zákazníci,

v sekci AKČNÍ NABÍDKA jsme pro Vás připravili jedninečnou SLEVU  -25% na celý sortiment koupelnových obkladů a dlažeb výrobce PARADYZ Ceramika a MY WAY. Dodání je do cca 1 týdne. Pokud Vás naše nabídka zaujme neváhejte nás kontaktovat na telefonních číslech nebo mailové adrese uvedené v sekci Kontakty.

Bližší informace o sériích a barevných variacích koupelnových obkladů a dlažeb PARADYZ Ceramika a MY WAY naleznete na webových stránkách výrobce

 http://www.paradyz.com/cs

Zpracujeme Vám také 3D grafický návrh Vaší koupelny.

                                                                                                                Váš tým MD interier project s.r.o.

Novinka! Moderní koupelnový nábytek

Vážení zákazníci,

do naší  nabídky  koupelnového nábytku  jsme  pro  Vás  nově zařadili novinku  -  koupelnový  nábytek  MD design - ve čtyřech modelových sériích. Nábytek je vyroben z lamino desek a fóliovaných dvířek s kovovými úchytky. Součástí nábytku jsou umyvadla z litého mramoru nebo keramická obě v moderním designu. Nábytek je velmi kvalitně zpracovaný. Nabízí pestrou paletu barevného a designového řešení. Čtyři série jsou navrženy tak, aby uspokojili zákazníky, co do designu i ceny.

Nejlevnější série EKONOMIK má bohaté barevné provedení. Různé typy skříněk, které lze ustavit na podlahu se soklem nebo je zavěsit na zeď. součástí série je keramické umyvadlo.

Série PANELSTORY nabízí pestrou paletu barevných variací. Skříňky se montují jako závěsné. Velkou předností této série je rozměr umyvadla. S hloubkou pouze 30 cm je velmi vhodnou variantou do panelákových koupelen nebo malých koupelen, kde je kladen důraz na úsporu místa.

Série ELEGANCE je sérií pro moderní, designové koupelny  s větším prostorem. Skříňky jsou osazeny kovovými nohami, které zvětší stabilitu nábytku. Umyvadlo nabízí velký prostor díky své hloubce 50 cm. Předností je možnost zvolit umyvadlovou skříňku osazenou dvojumyvadlem o šířce 120 cm a osazení šuplíků a dvířek pozvolným dotahem jako u kuchyňských linek.

Série LUXURY je velmi designovou záležitostí do větších koupelen. S rozměrem 120 cm nabízí možnost velkého prostoru pro uživatele a osazení umyvadla dvěmi bateriemi.

Pokud Vás naše nabídka nového nábytku MD design zaujala navštivte níže uvedený odkaz, kde najdete kompletní informace, fotografie i možnost okamžitého objednání pro všechny série.

          http://www.koupelny-kuchyne.eu/md-design--koupelnovy-nabytek-.html

! NOVINKA ! Hra barev koupelnového nábytku

Barevné variace koupelnového nábytku českého výrobce ERRA

Všechny možné variace můžete vidět po kliknutí na tento odkaz:

http://www.koupelnovy-nabytek.eu/barvy.php?typ=ella&barva=karamel

     Známý český výrobce kvalitního koupelnového nábytku společnost ERRA uvedla na trh novou sérii ELLA. Tato série Vám nabízí možnost barevně a designově sladit koupelnový nábytek s interiérem Vaší koupelny. Dodá tak Vaší koupelně ladnost, eleganci a pocit barevného souznění koupelnového nábytku s koupelnou. Designově vyspělá série ELLA harmonicky ladí zaoblenými rohy s keramickými umyvadly City. Bezúchytový systém umožňuje jisté a kontrolované otevírání zásuvek, samozřejmostí je systém jejich automatického dovření. Skříňky jsou dodávány standardně v bílé barvě, na objednávku je lze dodat v jakékoli barvě RAL. Komplet této série dotváří doplňkové policové skříňky nebo skříňky se zabudovaným prádelním košem.

 

 

    

ÚSPORA VODY S KLUDI

STONEPANEL-přírodní obkladový kámen

V průběhu měsíce dubna získala naše firma MD interier project s.r.o. zastoupení pro Ústecký region na prodej přírodních obkladových kamenů značky STONEPANEL. Jedná se o obklady z přírodního kamene určené pro exteriér i interiér. Podrobné informace o výrobcích STONEPANEL, technických parametrech, barevném provedení i pokládce naleznete v katalogu umístěném v sekci Koupelnové vybavení - Stonepanel.

Naše firma MD interier project s.r.o. zajišťuje odbornou montáž výrobků STONEPANEL.

                                                                                                                    Tým MD interier project s.r.o.

Ocenění

 

Letáky

 

Copyright © 1998 - 2019, LR Design Studio. Všechna práva vyhrazena - All rights reserved. administrace