MD interier project s.r.o. - koupelnové studio

MD interier project na Facebooku


Detail Výrobce

 

Dřevojas

Dřevojas

Dřevojas, výrobní družstvo, je významný český výrobce koupelnového a hotelového nábytku. Jeho historie sahá až do roku 1948.

V roce 1993 byla zahájena modernizace výroby a přestavba strojního vybavení odpovídající novým potřebám a požadavkům na vyšší kvalitu výrobků. V témže roce začala specializace na výrobu koupelnového nábytku, který společnost vyrábí pro trh ČR, SR, Ruské federace, Ukrajiny, SRN, Maďarska a Švýcarska. Doplňkovým programem pro společnost je vybavování interiérů na zakázku včetně kuchyní.

Společnost se věnuje v potřebném rozsahu i vývoji nových typů a druhů v součinnosti s největšími tuzemskými a zahraničními výrobci zdravotnické keramiky. Současně se zaměřujeme na nové potřeby zákazníků související s rekonstrukcí bytového fondu a připravujeme další nové typy koupelnového nábytku v různém provedení s umyvadly od předních výrobců sanitární keramiky. Společnost je schopna vyrábět nábytek z plošného materiálu, melaminovaných i dýhovaných DTD desek a z dalších druhů materiálů.

Svým strojovým vybavením je výroba vhodná pro velké i menší série jednotlivých typů nábytku. Za účelem zvýšení produktivity práce a kvality investovala společnost v období posledních pěti let do strojového vybavení, aby byla schopna konkurovat vyspělým výrobcům nábytku.

Katalogy:

Ocenění

 

Letáky

 

Copyright © 1998 - 2019, LR Design Studio. Všechna práva vyhrazena - All rights reserved. administrace