MD interier project s.r.o. - koupelnové studio

MD interier project na Facebooku


Sanitární keramika

 

Villeroy & Boch

Villeroy & Boch

Nadnárodní společnost Villeroy & Boch patří mezi nejstarší firmy zabývající se výrobou keramiky a zároveň mezi nejstarší firmy doposud působící na celosvětovém trhu. Firma Villeroy & Boch byla založena v roce 1748. Působí tak již více než 260 let.

Výrobky Villeroy & Boch vynikají vynikající kvalitou používaných materiálů, nadstandardní mírou kvality zpracování a jedinečným designem. Villeroy & Boch se dělí na dvě základní divize:

  • Divize Stolování - zabývá se výrobou a vývojem v oblasti jídelního porcelánu, příborů, stolovacích doplňků, apod.
  • Divize Koupelna a Wellness - abývá se výrobou a vývojem v oblasti komplexního řešení koupelen a wellness

Právě v divizi koupelen a wellness se společnost Villeroy & Boch řadí mezi špičku světových výrobců v této oblasti. Je to dáno hlavně vynikající kvalitou výrobků, výbornou funkčností a zejména moderním, rozmanitým a jedinečným designem, který pochází z dílen renomovaných a předních světových designérů. A v neposlední ředě nesmíme zapomenout na vynikající technologie výroby maximálně ohleduplné k životnímu prostředí.

Tímto spojením všech uvedených faktorů – kvality, designu, elegance, image a životního stylu dodávají výrobky Villeroy & Boch Vaší koupelně moderní, nadčasový osobitý a jedinečný vzhled.

Ocenění

 

Letáky

 

Copyright © 1998 - 2019, LR Design Studio. Všechna práva vyhrazena - All rights reserved. administrace