MD interier project s.r.o. - koupelnové studio

MD interier project na Facebooku


Ukázky koupelen

 

Rekonstrukce jádra v panelovém domě

Rekonstrukce koupelny v RD

Ceny si nevymýšlíme

 

Pro Vaši inspiraci jsme zde uvedli několik bytových jader včetně jejich popisku a konečné ceny. Naše společnost   MD interier project s. r. o. si váží každého zákazníka a proto naše ceny rekonstrukce vycházejí z reality. Obsahují vše potřebné k realizaci rekonstrukce Vaší koupelny na klíč. Často slýcháme od zákazníků, že se jim nebo známým různé firmy přeložili rozpočet, který v dobré vůli a bez podrobnějšího zkoumání podepsali. Následně, po podpisu smlouvy o dílo a zaplacení zálohové faktury, jim realizující firma začala předkládat úpravy či materiály, který nebyly součástí rozpočtu a tudíž nejsou obsaženy ve smluvní ceně díla. Tyto vícepráce pak naceňují zvlášť s notnou dávkou zisku. Z původně velmi levné a zajímavé ceny díla se připočítání dalších víceprací stává cena velmi drahá.

U nás ve firmě MD interier project s. r. o. se Vám toto nestane. Naše cenové rozpočty přesně odráží veškerý potřebný materiál, práci i koupelnové vybavení. Tím je naše cena pro Vás konečná!!! Veškeré případné opomenuté materiály, pracovní postupy i vybavení koupelny řešíme na náš účet a zákazníkovi se proto cena díla nezvedá!!! Výjimku tvoří pouze nepředpokládané situace – změny dispozice a koupelnového vybavení na přání zákazníka při realizaci, statické poruchy staveb, nestandardní podklady stěn a podlah neviditelné při zaměření koupelny apod. Vždy jsou však veškeré eventuality ihned projednávány se zákazníkem.

Pro Vaši představu uvádíme několik koupelen, u nichž je uvedena konečná vyúčtovaná cena, kterou platil zákazník. Veškeré koupelnové vybavení, které je patrné na 3D grafickém návrhu je v ceně započítáno. Jednoduše můžeme říci, že tak jak koupelnu vidíte na 3D grafickém návrhu, tak vypadá koupelna ve skutečnosti a té odpovídá i cena!

Ocenění

 

Letáky

 

Copyright © 1998 - 2019, LR Design Studio. Všechna práva vyhrazena - All rights reserved. administrace