mdkoupelny.cz

Aparici Dlažba Bohe blend natural 49,75 x 99,55 cm

Tento výjimečný výrobek Aparici Dlažba Bohe blend od skvělé a známé značky Aparici je k získání momentálně na našich stránkách za nejnižší cenu. V akci za cenu 2 567 Kč.
Aparici Dlažba Bohe blend natural 49
Popis produktu

Naše nové keramické obklady a dlažby spojuje inovativní design a precizní kvalita: například dech beroucí velkoformátové dlaždice, u kterých na pohled i na dotek nepoznáte, že se nejedná o skutečný mramor, dřevo, kámen, nebo pohledový beton. Nespěchejte, inspirujte se, porovnávejte barevné kombinace obkladů a dlažeb a poznejte co přesně Vám je příjemné. Keramické dlažby a obklady od nás to je prověřená kvalita, originální designová linie a Vaší novou koupelnu, nebo obývací pokoj obohatí. S naší novou nabídkou keramických dlažeb a obkladů Vám umožníme vybrat si materiály pro Váš interiér snů. Více informací o konkrétních produktech připravujeme a v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na naší infolince. Vaše KOUPELNY SYROVÝ – rodinná firma s tradicí.

Ostatní parametry: Množství v balení 3 ks / 1.486 m2. Technologie Slinutá glazovaná dlažba. Šíře spáry mezi obklady od 2 mm. Barva Multicolour. Povrch Matný. Mrazuvzdornost Ano. Typ produktu Dlažba. Struktura povrchu Hladká. Tloušťka 9 mm. Design Patchwork. Tvar Obdélník. Rektifikace Ano. Protiskluz R9. Rozměr 50 x 100 cm