mdkoupelny.cz

New trendy Sprchové dveře Smart Black Rozměr: 150×200 cm

Tento vynikající výrobek New trendy Sprchové dveře Smart originál od výrobce New trendy lze zakoupit tady teď právě za zcela nejnižší cenu! Nabídka již od 21 341 Kč.
New trendy Sprchové dveře Smart  Black Rozměr: 150x200 cm
Popis produktu
Moderní, kvalitní sprchové kouty, dveře a walk-iny jsou odrazem celého spektra potřeb našich klientů. Bohatá barevná škála skel i doplňků, rozměrové a tvarové provedení, perfektní technologická řešení – v dnešní době již nezbytné propojení designu s komfortním praktickým užíváním.

Naši standardní nabídku doplňuje i služba výroby na zakázku, kde umíme vykouzlit, co si jen budete přát. Sprchový kout na míru tedy není žádný problém!

Vana a sprcha v malé koupelně = úkol lehce dosažitelný, stačí se nám jen ozvat nebo si rovnou vybrat obojí z naší velké nabídky luxusních sprchových koutů i van. Mrkněte se do kategorie inspirace, kde najdete například malé koupelny se sprchovým koutem, bezbariérová řešení sprchových koutů a spoustu další nápadů, jak zrealizovat Váš sen.
 
Černá barva již řadu let kraluje v interiérovém designu. Nevíme jak vy, ale za nás je to naprostá jednička a vždy se jen rozplýváme, když vidíme kombinaci nádherných obkladů s harmonickým propojením s černými doplňky. Ať už chcete eleganci, nápaditost, extravaganci… vše to Vám může černý sprchový kout nabídnout.

Ostatní parametry: Rozměr 150×200 cm. Povrchová úprava skla Active Shield. Tloušťka skla (mm) 8 mm. Montáž Levá i pravá. Barva Černá. Série Smart. Materiál Kovový rám+skleněná výplň. Druh výrobku Sprchové dveře. Materiál rámu Kov. Materiál výplně Sklo. . . .