mdkoupelny.cz

New trendy Sprchové dveře Smart Chrom Rozměr: 140×200 cm

Tento kvalitní a levný výrobek New trendy Sprchové dveře Smart od skvělého a známého výrobce New trendy pořídíte tady teď až neuvěřitelně levně! Za bezkonkureční cenu 21 341 Kč.
New trendy Sprchové dveře Smart  Chrom Rozměr: 140x200 cm
Popis produktu
Moderní, kvalitní sprchové kouty, dveře a walk-iny jsou odrazem celého spektra potřeb našich klientů. Bohatá barevná škála skel i doplňků, rozměrové a tvarové provedení, perfektní technologická řešení – v dnešní době již nezbytné propojení designu s komfortním praktickým užíváním.

Naši standardní nabídku doplňuje i služba výroby na zakázku, kde umíme vykouzlit, co si jen budete přát. Sprchový kout na míru tedy není žádný problém!

Vana a sprcha v malé koupelně = úkol lehce dosažitelný, stačí se nám jen ozvat nebo si rovnou vybrat obojí z naší velké nabídky luxusních sprchových koutů i van. Mrkněte se do kategorie inspirace, kde najdete například malé koupelny se sprchovým koutem, bezbariérová řešení sprchových koutů a spoustu další nápadů, jak zrealizovat Váš sen.
 
Chrom = klasika, která neurazí ani nenadch… Ale to si pište, že nadchne! Černá barva sice již řadu let kraluje v interiérovém designu, ale vládcem celého Vesmíru stále zůstává osvědčený chrom v matném i lesklém provedení. Zkombinovat můžete se vším možným a věřte, že to bude vypadat skvěle.

Ostatní parametry: Rozměr 140×200 cm. Povrchová úprava skla Active Shield. Tloušťka skla (mm) 8 mm. Montáž Levá i pravá. Barva chrom. Série Smart. Materiál Kovový rám+skleněná výplň. Druh výrobku Sprchové dveře. Materiál rámu Kov. Materiál výplně Sklo. . . .