mdkoupelny.cz

New trendy Sprchové dveře Softi black Rozměr: 150×200 cm

Nový výrobek New trendy Sprchové dveře Softi od známého předního výrobce New trendy snadno pořídíte u nás za příznivou cenu. V akci za cenu 21 341 Kč.
New trendy Sprchové dveře Softi  black Rozměr: 150x200 cm
Popis produktu
Moderní, kvalitní sprchové kouty, dveře a walk-iny jsou odrazem celého spektra potřeb našich klientů. Bohatá barevná škála skel i doplňků, rozměrové a tvarové provedení, perfektní technologická řešení – v dnešní době již nezbytné propojení designu s komfortním praktickým užíváním.

Naši standardní nabídku doplňuje i služba výroby na zakázku, kde umíme vykouzlit, co si jen budete přát. Sprchový kout na míru tedy není žádný problém!

Vana a sprcha v malé koupelně = úkol lehce dosažitelný, stačí se nám jen ozvat nebo si rovnou vybrat obojí z naší velké nabídky luxusních sprchových koutů i van. Mrkněte se do kategorie inspirace, kde najdete například malé koupelny se sprchovým koutem, bezbariérová řešení sprchových koutů a spoustu další nápadů, jak zrealizovat Váš sen.
 
Černá barva již řadu let kraluje v interiérovém designu. Nevíme jak vy, ale za nás je to naprostá jednička a vždy se jen rozplýváme, když vidíme kombinaci nádherných obkladů s harmonickým propojením s černými doplňky. Ať už chcete eleganci, nápaditost, extravaganci… vše to Vám může černý sprchový kout nabídnout.

Ostatní parametry: Rozměr 150×200 cm. Povrchová úprava skla Active Shield. Tloušťka skla (mm) 8 mm. Montáž Levá i pravá. Barva Černá. Série Softi. Materiál Kovový rám+skleněná výplň. Druh výrobku Sprchové dveře. Materiál rámu Kov. Materiál výplně Sklo. . . .