mdkoupelny.cz

New trendy Sprchové dveře Softi Chrom Rozměr: 140×200 cm

Vysoce kvalitní výrobek New trendy Sprchové dveře Softi od top výrobce New trendy lze nakoupit teď až neuvěřitelně levně! Nabídka od 21 341 Kč.
New trendy Sprchové dveře Softi  Chrom Rozměr: 140x200 cm
Popis produktu
Moderní, kvalitní sprchové kouty, dveře a walk-iny jsou odrazem celého spektra potřeb našich klientů. Bohatá barevná škála skel i doplňků, rozměrové a tvarové provedení, perfektní technologická řešení – v dnešní době již nezbytné propojení designu s komfortním praktickým užíváním.

Naši standardní nabídku doplňuje i služba výroby na zakázku, kde umíme vykouzlit, co si jen budete přát. Sprchový kout na míru tedy není žádný problém!

Vana a sprcha v malé koupelně = úkol lehce dosažitelný, stačí se nám jen ozvat nebo si rovnou vybrat obojí z naší velké nabídky luxusních sprchových koutů i van. Mrkněte se do kategorie inspirace, kde najdete například malé koupelny se sprchovým koutem, bezbariérová řešení sprchových koutů a spoustu další nápadů, jak zrealizovat Váš sen.
 
Chrom = klasika, která neurazí ani nenadch… Ale to si pište, že nadchne! Černá barva sice již řadu let kraluje v interiérovém designu, ale vládcem celého Vesmíru stále zůstává osvědčený chrom v matném i lesklém provedení. Zkombinovat můžete se vším možným a věřte, že to bude vypadat skvěle.

Ostatní parametry: Rozměr 140×200 cm. Povrchová úprava skla Active Shield. Tloušťka skla (mm) 8 mm. Montáž Levá i pravá. Barva chrom. Série Softi. Materiál Kovový rám+skleněná výplň. Druh výrobku Sprchové dveře. Materiál rámu Kov. Materiál výplně Sklo. . . .