mdkoupelny.cz

Sotos white 40×120 cm

Designový kus Sotos white 40x120 cm od top značky Koupelny Syrový seženete u nás teď za outletovou cenu! Akční ceny již od 1 692 Kč.
Sotos white 40x120 cm
Popis produktu

Naše nové keramické obklady a dlažby spojuje inovativní design a precizní kvalita: například dech beroucí velkoformátové dlaždice, u kterých na pohled i na dotek nepoznáte, že se nejedná o skutečný mramor, dřevo, kámen, nebo pohledový beton. Nespěchejte, inspirujte se, porovnávejte barevné kombinace obkladů a dlažeb a poznejte co přesně Vám je příjemné. Keramické dlažby a obklady od nás to je prověřená kvalita, originální designová linie a Vaší novou koupelnu, nebo obývací pokoj obohatí. S naší novou nabídkou keramických dlažeb a obkladů Vám umožníme vybrat si materiály pro Váš interiér snů. Více informací o konkrétních produktech připravujeme a v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na naší infolince. Vaše KOUPELNY SYROVÝ – rodinná firma s tradicí.

Ostatní parametry: Barva Bílá. Rozměr 40 x 120 cm. Tvar Obdélník. Struktura povrchu Hladký. Rektifikace Ano. Design Kámen. Tloušťka 11 mm. Množství v balení 3/1.44 m². Šíře spáry mezi obklady od 1,5 mm. Povrch Matný. . . .