mdkoupelny.cz

Tau Dlažba Beja blue 89,46 x89,46 cm

Tento levný kousek Tau Dlažba Beja blue 89,46 s pečetí kvality od značky Tau máte možnost sehnat tady za rozumné peníze. Nyní zakoupíte za 5 801 Kč.
Tau Dlažba Beja blue 89
Popis produktu

Naše nové keramické obklady a dlažby spojuje inovativní design a precizní kvalita: například dech beroucí velkoformátové dlaždice, u kterých na pohled i na dotek nepoznáte, že se nejedná o skutečný mramor, dřevo, kámen, nebo pohledový beton. Nespěchejte, inspirujte se, porovnávejte barevné kombinace obkladů a dlažeb a poznejte co přesně Vám je příjemné. Keramické dlažby a obklady od nás to je prověřená kvalita, originální designová linie a Vaší novou koupelnu, nebo obývací pokoj obohatí. S naší novou nabídkou keramických dlažeb a obkladů Vám umožníme vybrat si materiály pro Váš interiér snů. Více informací o konkrétních produktech připravujeme a v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na naší infolince. Vaše KOUPELNY SYROVÝ – rodinná firma s tradicí.

Ostatní parametry: Množství v balení 2 ks / 1.601 m². Technologie Glazovaná dlažba. Šíře spáry mezi obklady od 2 mm. Barva Modrá. Mrazuvzdornost Ano. Typ produktu Dlažba. Struktura povrchu Hladký. Tloušťka 10.5 mm. Design Kámen. Tvar Obdélník. Rektifikace Ano. Protiskluz R10. Rozměr 90 x 90 cm.