mdkoupelny.cz

Tau Dlažba Cosmopolitan White 90×90 cm

Povedený kus Tau Dlažba Cosmopolitan White 90x90 od známé společnosti Tau pohodlně nakoupíte momentálně za outletovou cenu. Aktuálně výhodně za 1 888 Kč.
Tau Dlažba Cosmopolitan White 90x90 cm
Popis produktu

Naše nové keramické obklady a dlažby spojuje inovativní design a precizní kvalita: například dech beroucí velkoformátové dlaždice, u kterých na pohled i na dotek nepoznáte, že se nejedná o skutečný mramor, dřevo, kámen, nebo pohledový beton. Nespěchejte, inspirujte se, porovnávejte barevné kombinace obkladů a dlažeb a poznejte co přesně Vám je příjemné. Keramické dlažby a obklady od nás to je prověřená kvalita, originální designová linie a Vaší novou koupelnu, nebo obývací pokoj obohatí. S naší novou nabídkou keramických dlažeb a obkladů Vám umožníme vybrat si materiály pro Váš interiér snů. Více informací o konkrétních produktech připravujeme a v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na naší infolince. Vaše KOUPELNY SYROVÝ – rodinná firma s tradicí.

Ostatní parametry: Množství v balení 2 ks ( 1,62 m2). Technologie Slinutá glazovaná dlažba. Šíře spáry mezi obklady od 1,5 mm. Barva Bílá. Povrch Matný. Mrazuvzdornost Ano. Typ produktu Dlažba. Struktura povrchu Hladký. Tloušťka 10.5 mm. Design Beton. Tvar Čtverec. Rektifikace Ano. Protiskluz R9. Rozměr 90 x 90 cm