mdkoupelny.cz

Tau Dlažba Medin royalblue 60×120 cm

Kvalitní a levný produkt Tau Dlažba Medin royalblue od dodavatele s dobrým jménem Tau snadno můžete pořídit na našich stránkách teď za super peníze! Nyní pořídíte za 2 320 Kč.
Tau Dlažba Medin royalblue 60x120 cm
Popis produktu

Všechny naše dlažby spojuje inovativní design a prověřená kvalita: například dechberoucí velkoformátové dlaždice, u kterých na pohled i na dotek nepoznáte, že se nejedná o skutečný mramor, dřevo, kámen, nebo pohledový beton.

Při výběru nespěchejte, inspirujte se a porovnávejte barevné kombinace dlažeb a obkladů. Mrazuvzdorná glazovaná dlažba Medin royalblue o rozměrech 60×120 cm v modro-šedé barvě s designem metálu má hladkou strukturu s protiskluzovou úpravou R10 a matný povrch.

V jednom balení najdete 2 kusy o ploše 1.44 m² s hmotností 25 kg na m². Dlažba je rektifikovaná, tedy přesně zabroušená tak, aby umožnila pokládku s co nejmenší spárou – doporučujeme šíři spáry od 2 mm.

Krásně vynikne například v kontrastu s obklady ze série v šedém odstínu ze série Tavilo . Potřebujete kombinace vidět naživo? Rádi se o vás postaráme v našich showroomech v Kolíně a v Pardubicích, kde si všechno detailně prohlédnete a ke koupelně vám zpracujeme 3D vizualizaci zdarma .

Ostatní parametry: Množství v balení 2 ks / 1.44 m². Technologie Glazovaná dlažba. Šíře spáry mezi obklady od 2 mm. Barva Modrá. Povrch Matný. Mrazuvzdornost Ano. Typ produktu Dlažba. Struktura povrchu Hladká. Tloušťka 10.5 mm. Design Metál. Tvar Obdélník. Rektifikace Ano. Protiskluz R10. Rozměr 60 x 120 cm