mdkoupelny.cz

Tau Dlažba Tenorio siena 75×75 cm

Kvalitní kousek Tau Dlažba Tenorio siena od dodavatele zboží Tau snadno můžete sehnat teď pořád výhodně! Právě nyní za 1 616 Kč.
Tau Dlažba Tenorio siena 75x75 cm
Popis produktu

Naše nové keramické obklady a dlažby spojuje inovativní design a precizní kvalita: například dech beroucí velkoformátové dlaždice, u kterých na pohled i na dotek nepoznáte, že se nejedná o skutečný mramor, dřevo, kámen, nebo pohledový beton. Nespěchejte, inspirujte se, porovnávejte barevné kombinace obkladů a dlažeb a poznejte co přesně Vám je příjemné. Keramické dlažby a obklady od nás to je prověřená kvalita, originální designová linie a Vaší novou koupelnu, nebo obývací pokoj obohatí. S naší novou nabídkou keramických dlažeb a obkladů Vám umožníme vybrat si materiály pro Váš interiér snů. Více informací o konkrétních produktech připravujeme a v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na naší infolince. Vaše KOUPELNY SYROVÝ – rodinná firma s tradicí.

Ostatní parametry: Množství v balení 2 ks / 1.69 m². Technologie Glazovaná dlažba. Šíře spáry mezi obklady od 2 mm. Barva Béžová. Povrch Matný. Mrazuvzdornost Ano. Typ produktu Dlažba. Struktura povrchu Strukturovaný. Tloušťka 10.5 mm. Design Kámen. Tvar Čtverec. Rektifikace Ano. Protiskluz R10. Rozměr 75 x 75 cm