mdkoupelny.cz

Tau Priego talco 33,3×100 cm

Zajímavý kus Tau Priego talco 33,3x100 od společnosti s úžasnou pověstí Tau pohodlně získáte tady teď ve výprodejové akci. V akci od 1 329 Kč.
Tau Priego talco 33
Popis produktu

Naše nové keramické obklady a dlažby spojuje inovativní design a precizní kvalita: například dech beroucí velkoformátové dlaždice, u kterých na pohled i na dotek nepoznáte, že se nejedná o skutečný mramor, dřevo, kámen, nebo pohledový beton. Nespěchejte, inspirujte se, porovnávejte barevné kombinace obkladů a dlažeb a poznejte co přesně Vám je příjemné. Keramické dlažby a obklady od nás to je prověřená kvalita, originální designová linie a Vaší novou koupelnu, nebo obývací pokoj obohatí. S naší novou nabídkou keramických dlažeb a obkladů Vám umožníme vybrat si materiály pro Váš interiér snů. Více informací o konkrétních produktech připravujeme a v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na naší infolince. Vaše KOUPELNY SYROVÝ – rodinná firma s tradicí.

Ostatní parametry: Barva Krémová. Rozměr 33,3 x 100 cm. Tvar Obdélník. Struktura povrchu Hladká. Typ produktu Obklad na stěnu. Rektifikace Ano. Design Jednobarevný. Povrch Matný. Tloušťka 7 mm. Množství v balení 6 ks / 2 m². Šíře spáry mezi obklady od 1,5 mm. . .