mdkoupelny.cz

Tau Ferros royal blue 60×120 cm

Unikátní a žádaný výrobek Tau Ferros royal blue 60x120 od značky s dlouholetou tradicí Tau můžete sehnat na našich stránkách nyní v bezva akci. Ceny od 2 176 Kč.
Tau Ferros royal blue 60x120 cm
Popis produktu

Naše nové keramické obklady a dlažby spojuje inovativní design a precizní kvalita: například dech beroucí velkoformátové dlaždice, u kterých na pohled i na dotek nepoznáte, že se nejedná o skutečný mramor, dřevo, kámen, nebo pohledový beton. Nespěchejte, inspirujte se, porovnávejte barevné kombinace obkladů a dlažeb a poznejte co přesně Vám je příjemné. Keramické dlažby a obklady od nás to je prověřená kvalita, originální designová linie a Vaší novou koupelnu, nebo obývací pokoj obohatí. S naší novou nabídkou keramických dlažeb a obkladů Vám umožníme vybrat si materiály pro Váš interiér snů. Více informací o konkrétních produktech připravujeme a v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na naší infolince. Vaše KOUPELNY SYROVÝ – rodinná firma s tradicí.

Ostatní parametry: Barva Modrá. Rozměr 60 x 120. Tvar Obdélník. Struktura povrchu Hladká. Rektifikace Ano. Design Metal. Typ produktu Dlažba. Povrch Matný. Množství v balení 2 ks/ 1.44 m2. Šíře spáry mezi obklady od 1,5 mm. Mrazuvzdornost Ano. . .